O NAS

Od prawie 10 lat dbamy o to, aby dostarczać najwyższej jakości komponenty, akcesoria i podzespoły dedykowane dla branży gastronomicznej, spożywczej oraz produkcyjnej. Począwszy od klamek i zawiasów listwowych, przez krany elektryczne czy zlewy kwasoodporne, kończąc na systemach półkowych oraz komorach bemarowych.

Priorytetem dla naszej firmy jest stworzenie odpowiedniego miejsca Twojej pracy za pomocą użycia kompleksowych rozwiązań.

Jesteśmy fachowcami z branży chłodnictwa przemysłowego. Gwarantujemy, że stosujemy wyłącznie najlepsze rozwiązania z zakresu systemów chłodzenia dla przemysłu. Oprócz bycia producentem drzwi przeszklonych dla przemysłu chłodniczego, proponujemy kompleksową pomoc w automatyce chłodniczej. Oferujemy także komory i mroźnie chłodnicze.

Wykonujemy montaż oraz serwis instalacji i urządzeń klimatyzacyjnych. Zajmujemy się regularną konserwacją instalacji elektrycznych, urządzeń chłodniczych i wentylacyjnych. Posiadamy niezbędne doświadczenie z zakresu projektu instalacji klimatyzacji kanałowej, multi split i split, a także wentylacji mechanicznej. Specjalizujemy się przy systemach klimatyzacji VRF i tzw. klimatyzacji precyzyjnej.

Do prawidłowego działania sprzętu niezbędne są odpowiednie podzespoły, takie jak: profile PCV do urządzeń chłodniczych, prowadnice i stopki nierdzewne, zatrzaski, odbojniki narożne, wpuszczane uchwyty do szkła, nierdzewne zawiasy samozamykające czy uszczelki magnetyczne. Wszystkie z nich znajdziesz w naszej ofercie!

Ponadto jesteśmy producentem drzwi przeszklonych dla przemysłu chłodniczego.

Dostarczamy również filtry do okapów oraz dyspensery kubków. Możesz nam zaufać przy wyborze armatury bezdotykowej, baterii zlewozmywakowych oraz umywalek nierdzewnych. Dobierzemy zamki do szaf chłodniczych i odpowiednie zestawy kołowe. Szukasz mebli gastronomicznych ze stali nierdzewnej? Skontaktuj się z nami!